Makeup Miszmasz

Makeup Update

single image

Hello,
przerywam na chwilę sprawozdanie z podróży aby dodać zdjęcia makijażów które ostatnio wykonałam 🙂 Kolejny szkolny projekt, trzy modelki i dowolny makijaż, co nam się podoba, co chcemy umieścić w portfolio. Jako że ja jestem fanką makijażu typu beauty, wszystko było zrobione po to aby upiększyć modelki, a nie je oszpecić. Planuję zająć się bardziej fashion, na pewno jakieś editoriale, może od czasu do czasu panny młode i druhny, także zdjęcia tego typu jak najbardziej mi się przydadzą. Zdjęcia nie są może najlepszej jakości, ponieważ zostały wykonane telefonem komórkowym. Lepsze kopie, zrobione w studio dostanę na początku kwietnia.

DSC_0085
Kate, czerwone usta i kreska na powiece – look a’la stewardessa 🙂
DSC_0086
Ilona, beauty a’la gold smokey + burgundy lips które uwielbiam!
DSC_0087
Amy, blondynka w rockowej wersji na niebiesko.

A poniżej zdjęcie naszej przepięknej modelki którą wraz z Isabelle i Iris wykorzystałyśmy do projektu gdzie we trzy musiałyśmy wymyślić sesję, znaleźć fotografa, wykonać makeup i stworzyć z tego editorial. Zdjęcia dostanę za max 2 tygodnie, nie mogę się doczekać! 🙂
DSC_0088

No i to by było na tylę, mam jeszcze minumum 3 makijaże do wykonania aby mieć chociaż te wymagane 12 zdjęć w portfolio, więc na pewno niedługo będzie jakiś update.

You may like