Codzienność Kanada Video

DAILY VLOG: Przejażdżka na Beachfront Park w Pickering

single image

Cześć!
Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio coraz częściej śledzę kanały YT różnych osób. Lubię sobie wieczorem usiąść przed telewizorem/komputerem i pooglądać filmy na różnorakie tematy. A to trochę kosmetycznie (Maxineczka, Katosu, RLM), trochę podróżniczo (tutaj nie mam ulubionych kanałów, ale plus dla Aga Domagalska), trochę życia codziennego (szczególnie za granicą – TheKretka1, IKS PE, BroPair, Julia Kobus), trochę różności (Aga Grzelak Vlog, Bartek Usa, Casey Neistat, Szusz) i trochę mądrych rzeczy (Arlena Witt, Mówiąc Inaczej). Wypisałam wam nazwy, bo może ktoś sam szuka interesujących kanałów – mnie brak tylko czegoś podróżniczego co jest aktualizowane co najmniej raz na miesiąc – jakieś rady?
Tak czy siak, przechodząc do sedna. Zauważyłam, że wiele osób jest zainteresowanych tzw. Daily Vlogs. Co to takiego? Po prostu nosimy ze sobą kamerę cały dzień i nagrywamy różne momenty, aby później wszystko skleić w jedną ładną całość. Dlaczego uważam, że moje Daily Vlogs mogą kogoś zainteresować? Ponieważ mnie – jak i wiele osób – interesują vlogi osób które mieszkają w innych miejscach niż my sami. Interesują mnie różne spostrzeżenia, porady, codzienność ludzi. Także stwierdziłam, że czasami i ja mogę coś takiego stworzyć.
Mój dzisiejszy, a raczej sobotni vlog składa się z różnych rzeczy które robiłam właśnie w sobotę – trochę pomagałam Arkadiuszowi z remontem kuchni, zjedliśmy lunch na świeżym powietrzu, później wybraliśmy się do sklepu motocyklowego po nowe rękawiczki (ta osoba w czerwonym kasku to ja – Arkadiusz ma czarny) a przy okazji odwiedziliśmy Beachfront Park w Pickering. Po powrocie zrobiliśmy sobie barbecue i tak w sumie wyglądał cały dzień:) Zapraszam was do oglądania!


PS. A zdjęcie z góry wpisu to zachód słońca przy moście między Toronto a Pickering – czyli z mojej trasy rowerowej 🙂

You may like