About Me


Hi, hey, hello!
Mam na imię Ania i od kilku lat mieszkam w Toronto (Ontario, Kanada – dokładniej mówiąc). W roku 2014 skończyłam college i dostałam dyplom na kierunku “Cosmetic Techniques and Management”, ale po przepracowaniu roku czasu w zawodzie uznałam, że to jednak nie jest dla mnie i zdecydowałam się dokończyć wcześniej zaczęte studia na kierunku graficznym. Studiuję do tej pory, planowany koniec szkoły to rok 2018.
Jakie cechy charakteru mogę sobie przypisać? Myślę, że jestem osobą spokojną i opanowaną, bardzo rzadko się denerwuję (są nawet ludzie którzy mówią “Ania, czy ty kiedykolwiek jesteś zła?”:)) Jestem również zawzięta i jeżeli postawię sobie jakiś cel, staram się do niego dążyć. Jestem otwarta, nieuprzedzona, bezstronna i staram się mieć otwarty umysł, co często przeszkadza ludziom (niestety). Jednakże czasami potrafię być wybuchowa, w złym tego słowa znaczeniu (Polski temperament w końcu!), czasami potrafię być też lekko bezkompromisowa oraz zdystansowana (przez pierwsze dwie minuty!).
Interesuję się podróżowaniem, fotografią, grafiką komputerową, modelingiem, oraz gotowaniem/pieczeniem.
Lubię marzyć, lubię konwersacje na poziomie i lubię mądrych ludzi. Lubię się cieszyć i uśmiechać nawet jak nie wszystko idzie po mojej myśli, bo dlaczego miałabym przekazywać złą energię na kogoś? 🙂 Lubię czytać interesujące książki/blogi/artykuły o podróżach, kulinariach, kulturach, ludziach i psychologi. Lubię też seriale si-fi oraz seriale policyjne/kryminalne. Lubię posłuchać sobie dobrej muzyki, często jest to reggae i praktycznie wszystkie jego podgatunki w każdym języku, muzyka latynoska/bollywood/arabska, oraz oczywiście pełno polskich piosenek. Lubię pomagać ludziom, w różnoraki sposób, słowem, czynem, a czasami zwyczajnie zrozumieniem.
Nie lubię przemocy wobec ludzi, zwierząt, dzieci.. czegokolwiek. Nie lubię ludzi których łatwo wytrącić z równowagi i którzy nie potrafią się kontrolować w słowach/czynach i tak dalej. Nie lubię gdy ktoś nie potrafi zaakceptować odmienności drugiej osoby i gdy uważa się za lepszego. Nie lubię wyróżniania, faworyzowania (ale tylko bez powodu, bo jak ktoś zasługuje to dlaczego nie?). Nie lubię ograniczeń i ludzi którzy nie dotrzymują słowa. Ogólnie staram się nie nie-lubić zbyt wiele rzeczy i zrozumieć to czego nie rozumiem.
“Martwienie się nie odejmuje nam smutków jutro; odejmuje nam siły dziś”

Peace & Love

Facebook PandaOverseas
Mój instagram
Kanał na YouTube