Miszmasz Modeling Runway

Cocktail Crawl: Madame Moje

single image

Hej,
dziś mam dla was wpis z piątkowego pokazu – Cocktail Crawl: Madame Moje. Cocktail Crawl to event odbywający się średnio dwa razy do roku: na wiosnę i na jesień. Jest to typowy event po to aby spotkać się ze znajomymi przy lampce szampana, podyskutować o biznesach, obejrzeć kolekcje lokalnych projektantów i skorzystać z często oferowanego makeover. W tym roku było dużo włoskich sponsorów: włoskie ciasteczka i makarony służyły jako poczęstunek dla gości, a białe i czerwone wino umilało wieczór. W trakcie wieczoru odbywają się różne występy: czasami są to wokaliści, czasami muzycy – piątkową noc uatrakcyjniał nam pan grający na saksofonie. Jednakże główną atrakcją wieczoru były pokazy – w tym roku 4: Whitney Linen, Lazar Couture, Madame Moje, oraz Andrew Majtenyi. W pokazie Whitney Linen nie szłam, a z Lazar Couture nie mam jeszcze zdjęć. Dziś możecie obejrzeć kolekcję Madame Moje, a w następnym wpisie dodam zdjęcia z pokazu Andrew Majtenyi.
IMG_0348
W tym roku pokaz odbył się w studio o nazwie Cambria
IMG_0353
Tutaj panie mogły dostać makeover od makijażystek 🙂
IMG_0355
Bar
IMG_0357
Promo-models które przechadzały się po sali i robiły sobie zdjęcia z ludźmi jednocześnie reklamując sponsorów.
A poniżej już zdjęcia z pokazu Madame Moje (czyt. madam modż)
Zlokalizowany w Toronto dom mody emanujący Paryską elegancją. Ta luksusowa marka jest znana ze swoich ostrych, a jednocześnie kobiecych i klasycznych projektów. Założyciele skupiają się na wykorzystaniu trendów z przeszłości jak i tych obecnych, aby ostatecznie stworzyć projekty, które są zarówno klasyczne jak i zmysłowe. Fuzja pięknych i zmysłowych miejsc oraz miłość do pop kultury są przekształcone w coś praktycznego, eleganckiego i wyrafinowanego.
Ubrania są zainspirowane teraźniejszą kulturą kobiecości, sukcesem jak i czerwonym dywanem. Kolekcja została zaprojektowana jak wszechstronna szafa, gdzie ubrania które są świadome twojego ciała zabiorą cię z sali konferencyjnej na firmowe przyjęcie. madamemoje.com
IMG_0366
IMG_0374
IMG_0380
IMG_0384
IMG_0388
IMG_0393
IMG_0402
Gdyby ktoś miał problem z rozpoznaniem: tak, to ja 😀
IMG_0415
IMG_0417
IMG_0426

You may like