Miszmasz Modeling Runway

FAT 2016 – Ryan Alexander

single image

RYAN ALEXANDER: FATALISM
Doktryna filozoficzna mówiąca, że przyszłość została już rozstrzygnięta i jesteśmy bezsilni aby cokolwiek zmienić. Luksusowe sukienki koktajlowe i wieczorne suknie pojawiają się na scenie, nowoczesne spojrzenie na niesławną Femme Fatale. Odcienie ciemnego fioleru i bogatych szarości opowiadają tajemniczą i uwodzicielską historię. Ruch oraz kobiecość ewoluują w każdym kroku. Wadliwa bohaterka nie chce odgrywać kolejnej roli której wymaga od niej mainstreamowa społeczność. Pozostaje ostro niezależna, nawet gdy to miałoby doporowadzić ją do samodestrukcji.

Marka Ryan Alexander narodziła się w 2014 roku. Po latach szlifowania swoich umiejętności, Ryan nauczył się jak zaprojektować idealną suknię. Ryan Alexander Inc. zajmuje się projektowaniem i produkcją sukni na zamówienie – tworząc przy tym sezonowe kolekcje, kolekcje na specjalne okazje oraz suknie wieczorowe. Klasyka i elegancja dla profesjonalnej i jednocześnie odważnej kobiety. Od pomysłu do rzeczywistości, Ryan tworzy luksusowe suknie podkreślające nie tylko piękno kobiety, ale również jej doświadczenie.

RyanAlexander.ca | Facebook | Instagram

IMG_7257
IMG_7265
IMG_7269
IMG_7271
IMG_7276
IMG_7281
IMG_7284
IMG_7293
Wybaczcie mój “zdenerwowany” wygląd, ale pokaz odbył się bardzo późno (po 22), był to mój drugi pokaz tego dnia i szósty (na szczęście ostatni) w tym tygodniu. Poza tym soczewki zafundowały mi czerwone oczy… ale tak czy siak – kreacja odwraca uwage od mojej ‘resting bitch face’ 😀
IMG_7313
IMG_7324
IMG_7328
IMG_7331
IMG_7344
Saki wyszła z Ryanem na koniec (w momencie gdy projektant błyszczy przez 2 sekundy:) i rzuciła bukiet w strone ludzi którzy oglądali pokaz.
IMG_7347

You may like