Miszmasz Modeling Photoshoot

Masha Apparel SS15 lookbook

single image

Marka ready-to-wear, Masha Apparel powstała w 2012 roku. Od tego czasu Masha tworzy unikatowe projekty, specjalizując się głównie w strojach na wieczór jak i również w ekologicznych ubraniach i akcesoriach dla kobiet.
Każdy element garderoby wykonany przez Mashę powstaje ręcznie w Kanadzie i przechodzi co najmniej jedno ręczne farbowanie. Do barwienia tkanin Masha używa naturalnych farb które są mniej szkodliwe dla środowiska jak i dla jej klientek. Masha potrafi stworzyć unikatowe elementy garderoby z takich tkanin jak bambus, których nie znajdziesz poza jej sklepem.
Od czasu powstania marki, Masha Apparel była publikowana w wielu magazynach, m.in: okładka Glassbook Magazine, Dress to Kill Magazine, Factice (fr), Remark, Chloe Magazine, Press the Fashion, BlogTO oraz Fashion Magazine i wiele innych. Ubrania Mashy chętnie noszą takie gwiazdy jak Fefe Dobson, Amanda Grace Cooper oraz Lauren Lee Smith.
masha2
masha3
masha4
masha5
Ubrania Mashy świetnie nadają się na letnie spacery, są bardzo wygodne i stylowe. Nie powinniśmy również martwić się o to jak prać takie ręcznie barwione tkaniny – Masha zapewnia, że nic im się nie stanie gdy wypierzemy je w pralce z ubraniami o podobnych kolorach*. Ubrania jednak nie powinny być prane w wysokiej temperaturze jak i suszone pod ciepłym owiewem – nigdy nie wiadomo czy z suszarki nie wyciągniemy sukienki która nagle zacznie sięgać nam do pośladków 🙂
* Pierwsze 2-3 prania lepiej wykonać ręcznie ze względu na to, że tkanina może trochę farbować.
masha6
masha7
masha8
masha9
Ubrania Mashy równie dobrze nadają się na różne letnie festiwale czy koncerty! Są wygodne, przewiewne, a ich design od razu sprawia że myślimy o wakacjach, spokojnej muzyce i mile spędzonym czasie. Koszulki Mashy świetnie wyglądają ze spodnami typu “harem pants”, a sukienki są tak urocze, że wystarczą tylko sandały oraz pasek i nasz look jest kompletny.
masha10
masha11
masha12
masha13
masha14
Masha w internecie:
MASHAAPPAREL.COM
MASHA @ ETSY.COM
MASHA @ FACEBOOK
MASHA @ INSTAGRAM

You may like