single image

Marka BVisag powstała 9 lat temu w Paryżu, a obecnie ma swoją siedzibę w Mexico City, mieście w którym mieszka Belinda Visag. Autorka marki przekazuje swoją wizję tworząc romantyczne i stylowe kolekcje, pełne uczuć i emocji. Jej projekty były prezentowane na Fashion Art Toronto przez 8 ciągłych lat, a jej prace można było zobaczyć w takich magazynach jak Vogue Italia, Now, Glamour, Nylon, czy różnorakich magazynach w Meksyku.

BVISAG: JUDY AND THE ANDINE DREAM
Kolekcja o nazwie “Judy and the Andine Dream” (F-W 2016) ma na zamiarze przypomnieć ludziom o magii i subtelności kobiecego wyglądu. W obecnej kolekcji można znaleźć elementy takie jak kropki czy Peruwiański fretwork (pl: robota laubzegowa?). Paleta kolorów jest bardzo żywa: zaczynając od czerwieni i fuksji, poprzez żółte akcenty, aż do głębokiej czerni zmieszanej z chryzokolą. Dzięki temu kolekcja jest dodatkiem jeszcze bardziej upiększającym naturalne kobiece piękno i elegancje. Projekty z linii “Judy and the Andine Dream” oferują magiczną podróż do odległego obrazu miłości i odważnego stylu z dotykiem kobiecej ręki.

Mnie osobiście bardzo spodobały się warkoczyki i sposób w jaki zostały ozdobione nasze włosy – uwielbiam pompony! Makijaż również był niesamowity – ostra czerwona kreska połączona z błyskotkami pod okiem. Połączenie czerni, bieli i czerwieni zawsze się udaje, a kropki dodają projektom kobiecości i stylu. No i oczywiście urocze skarpetki z pomponami, które dają trochę funu.

Strona Oficjalna | Instagram | Facebook | Twitter

IMG_5423
IMG_5435
IMG_5444
IMG_5453
IMG_5463
IMG_5484
IMG_5512
IMG_5522
IMG_5548
IMG_5561
IMG_5577
IMG_5589
IMG_5597
IMG_5605

You may like